poniedziałek, 30 maja 2011

Przelew ekspresowy w mBanku na wakacje.


Wyobraźmy sobie wakacje za granicą, zwiększone wydatki a tu na rachunku brak pieniędzy. Jesteśmy za granicą i co robić? Potrzebujemy, aby pieniądze znalazły się natychmiast na naszym rachunku. Tradycyjny przelew wiadomo jest realizowany w dni robocze oraz w określonych godzinach. Mamy popołudniowy gorący piątek. Najwcześniej na koncie pieniędzy możemy spodziewać się w poniedziałek. 

Czy musimy tak długo czekać? 
Nie - rozwiązaniem jest przelew EKSPRESOWY w mBanku. To innowacyjne rozwiązanie pozwala że na pieniądze nie musimy tak długo czekać. Trafią na rachunek w innym banku nawet w 15 minut z pominięciem międzybankowych sesji rozliczeniowych! Najważniejsze że nie przeszkadza im w tej drodze weekend! Ta przyjemność kosztuje nas  5 zł. 

Ale, aktualnie jest promocja przelewu EKSPRESOWEGO w mBanku. Zapisując się na promocję mamy niepowtarzalną szansę nie mieć tak nieprzewidzianych sytuacji gdyż do 31 sierpnia br. mamy możliwość wykonania jednego przelewu EKSPRESOWEGO za darmo. Zapisy w celu złapania się na promocję trwają tylko do 5 czerwca br. 

Kwota, jaką możemy przekazać na rachunek odbiorcy za pomocą przelewu EKSPRESOWEGO jest ustalona w zakresie od 1 PLN do 5 000 PLN. 

Obecnie można wykonać jeden przelew EKSPRESOWY dziennie. 

Jeśli masz rachunek w mBanku nić nie ryzykujesz – zapisz się na darmowy przelew ekspresowy. Może Ci się przydać na nadchodzące wakacje.

5 komentarzy:

 1. Dzięki za info, złożyłem już wniosek :)

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się że masz możliwość skorzystania z promocji.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przelew ekspresowy z mbanku przez blucash.pl (bo z tego systemu mbank korzysta), kosztuje 1 zł i nie jest ograniczony. Warunek - zrealizowanie przelewu ze strony bluecash.pl
  mbank usługę powielił i zwiększył prowizję pięciokrotnie. Cóż, na czymś zarabiać muszą ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat mam konto w tym banku i jestem z niego zadowolony. Wiem, ze jest on obsługiwany przez systemy płatności https://www.cashbill.pl/platnosci więc tym bardziej mi odpowiada. Tym bardziej, że ja cenie sobie szybkość i bezpieczeństwo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twój przelew trafi na rachunek odbiorcy w przeciągu kilku sekund, warto skorzystać z opcji przelewu natychmiastowego Express Elixir. Dzięki niemu możesz bezpiecznie przelać pieniądze z banku do banku przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przelew natychmiastowy wykonuje się dokładnie tak samo jak przelew standardowy.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty