piątek, 4 czerwca 2010

Odwiedź drugi numer Equity Magazine


Dziś ukazał się drugi numer magazynu EQUITY MAGAZINE, poświęcony finansom. Tematyka aktualnego numeru dotyczy problemów finansowych, które spotykają każdego z nas w przypadku zakupów akcji, funduszy czy obligacji. W EquityMagazine znajdziecie nie tylko podstawowe zagadnienia ale również bardziej zaawansowane artykuły dotyczące inwestowania i rynków kapitałowych. Autorami wpisów są praktycy i pasjonaci tematyki finansów, przede wszystkim blogerzy piszący na co dzień podobne tematy.

Aktualny magazyn został wzbogacony o konkurs w którym można wygrać książkę jak również wywiad ze zwycięzcą turnieju inwestycyjnego zorganizowanego przez X-Trade Brokers.

Jako współredaktor magazynu, pozwolę sobie zareklamować magazyn i polecić dwa swoje artykuły:

Pierwszy dotyczy - Strategii inwestowania w fundusze. Przybliżam tematykę inwestowania w fundusze, tak aby zapewnić sobie sukces. Narzędziem, który nam toumożliwi jest odpowiednio dobrana strategia. W cytowanym artykule przedstawię kilka z nich.

Drugi artykuł poświęcony jest funduszom pieniężnym – Fundusze pieniężne zamiast lokaty. Każdy z nas marzy, aby nasze pieniądze nie traciły lecz zarabiały. W tej sytuacji należy skorzystać z możliwości lokowania i inwestowania swoich oszczędności w funduszach pieniężnych, które przebijają niekiedy lokaty gdyż najlepsze fundusze osiągnęły zysk 10% w ciągu ostatniego roku.

Zapraszam do odwiedzenia Equity Magazine – tym bardziej że jest dostępny za darmo!

1 komentarz:

Popularne posty