środa, 10 marca 2010

Trochę statystyki.

Dziś trochę o statystykach. Okazją jest 50-ty wpis na moim blogu – taki mały jubileusz!

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim koleżankom i kolegom blogerom za umieszczenie mojego linku http://harmonogrammilionera.blogspot.com/ swoich blogach. Szczególne podziękowania kieruję do tych, którzy "odesłali" do mnie największą ilość czytelników w tym roku. Nie robię tego jak niektórzy co miesiąc lecz przy specjalnych okazjach – takich jak dziś.

1. APP Funds

Blog Pana Zbyszka jest bardzo motywujący dla mnie – gdyż staram się go dogonić w posiadanym kapitale. Czytam go od samego początku – jest dla mnie poniekąd drogowskazem do miliona. Aktualizowany niemal codziennie. Godny polecenia.

2. Rentier

Jest to jeden z moich ulubionych blogów. Kolega Marcin opisuje swoje dążenia nie do miliona na koncie, ale do życia, które będę mógł prowadzić dzięki temu milionowi. Dodatkowo porusza wiele ciekawych tematów dotyczących wolności i niezależności. Bardzo dobry – polecam wszystkim.

3. Droga do wolności

Kolega Marek przedstawia możliwości skutecznego oszczędzania i inwestowania w celu zapewnienia sobie wolności finansowej. Wpisy zawierają wiele przydatnych informacji.

4. Pier*****e kredyty!

Kolega Grapkulec przedstawia swój plan walki z kredytami. Jest to zapis narzędzi motywujących do spłaty zadłużenia. Tytuł bloga chyba wystarczająco określa jego odczucia względem posiadanych kredytów. Godny polecenia dla osób, które chcą wydostać się z pętli zadłużenia.

5. ePortfel.com

Kolega Maciej prowadzi bardzo ciekawy blog a w zasadzie platformę o inwestowaniu. Można skorzystać z programu ePortfek, który pozwoli zarządzać budżetem domowym, monitorować inwestycje. Polecam.

Zachęcam wszystkich do odwiedzin tych blogów.

Jeśli chodzi o odwiedziny bloga z zagranicy to oczywiście na pierwszym miejscu jest Wielka Brytania i Londyn z którego codziennie jest kilkanaście odwiedzin.

Kolejnym krajem są Niemcy i miasta Munster, Berlin i Dusseldorf – też notuję prawie codzienne odwiedziny. Dużo odwiedzin jest też z Finlandii (Turku), Belgii (Bruksela), Czech (Brno), Irlandii (Dublin).

Dziękuję pozostałym czytelnikom bloga z USA, Francji, Hiszpanii, Holandii, Danii, Norwegii, Szwecji, Słowacji, Grecji, Rosji, Australii i RPA. Myślę, że żadnego kraju nie pominąłem.

Jeśli chodzi o krajowe odwiedziny to najwierniejsi czytelnicy bloga mieszkają w Warszawie, Krakowie, Kielcach, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i wielu innych polskich miastach, miasteczkach i wsiach.

Dołączam mapkę – jak kto chce niech się znajdzie.Blog zanotował ponad 2600 odwiedzin przez ostatnie 2 m-ce, gdzie średni czas spędzony w witrynie to 2 min 4 sekundy. Dotychczas napisaliście -105 komentarzy.

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję za odwiedziny, pomoc i zapraszam do dalszego śledzenia ze mną mojej drogi do miliona.10 komentarzy:

 1. Gratuluję jubileuszu i całkiem przyzwoitych statystyk. Dodałem u siebie link, może przy okazji setnego będę miał jakiś swój skromny udział w liczbie odwiedzin ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję i życzę dalszej wytrwałości w dążeniu do celu. I w pisaniu oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Ksob - link dodany i liczę na Twój udział!
  @Marek - dziś podwójnie zaplusowałeś na moim blogu!
  @Robert - dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 4. co masz na myśli że zaplusowałem?

  OdpowiedzUsuń
 5. Heh, nie spodziewałem się że to dopiero 50 wpis.
  Tym bardziej gratuluję 50-tki na karu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. @Marek - chodzi mi że zostałeś wymieniony za zasługi dla bloga dwukrotnie.
  @Matipl, Zniechęcony - dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 7. a tak pytanie całkowicie niezwiązane z postem.
  Jak Ci układa się współpraca z adkontekstem?
  Wychodzi to lepiej niż np. z adsense?

  OdpowiedzUsuń
 8. Z adsense mnie klikaniem ktoś wyeliminował - nie było żadnego tłumaczenia i wyjaśniania. Ceny były zdecydowanie korzystniejsze. Choć też gdzieś czytałem że spadły. W adkontekście kliknięcie wychodzi mi ok 12-16 gr. Były też wyższe. Współpraca na razie układa się wzorowo. Zastanawiam się tylko jak zwiększyć ilość kliknięć.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty