wtorek, 28 października 2014

Zaproszenie do Zakopanego

 
Konferencja Profesjonalny Inwestor, jako stały element w kalendarzu każdego inwestora, zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji konferencji, we Władysławowie spotkało się prawie 400 inwestorów, aby poszerzać swoją wiedzę i poznawać praktyczne aspekty inwestowania.

W tym roku udział biorą nie tylko specjaliści, którzy są znani i cenieni wśród członków i sympatyków SII, ale także nowych gości, którzy zaprezentują nowe zagadnienia i tematy.


Na konferencji Profesjonalny Inwestor wykłady poprowadzą m.in.: Wojciech Białek, Paweł Szczepanik, Piotr Grela, Rafał Glinicki, Paweł Danielewicz, Paweł Biedrzycki, Paweł Szczepanik, Grzegorz Zalewski, Również po raz kolejny inwestorzy będą mieli okazję do spotkania się z czołowymi postaciami rynku kapitałowego – przedstawicielami najważniejszych instytucji – GPW SA, KDPW, KNF czy Ministerstwa Skarbu Państwa. Jak co roku, nie zabraknie dużej ilości wiedzy, praktyki i emocji, które tak bardzo charakteryzują konferencje organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Partnerami Organizacyjnymi Konferencji są GPW SA oraz KDPW.


Szczegółowy program warsztatów plik pdf

 2 komentarze:

 1. Będzie jakaś relacja albo podsumowanie tej konferencji? Czy wiadomo kiedy obędzie się następna?

  Pozdrawiam
  Robert Malanowski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Relacja z konferencji Profesjonalny Inwestor zostanie umieszczona na stronie. Kolejna konferencja Profesjonalny Inwestor będzie za rok.
   Pozdrawiam


   Usuń

Popularne posty