środa, 29 maja 2013

Market Voice - nowy magazyn dla traderów i inwestorów

Nieustanne doskonalenie technik analizy rynków finansowych, zarządzania kapitałem oraz własnej psychiki to warunek konieczny dla sukcesu na rynku. Również w tym celu powstał Market Voice Magazine – magazyn dla traderów i inwestorów, którego pierwszy numer możecie pobrać tutaj: http://www.marketvoice.pl/numer-1-maj-2013/ . Ponieważ zostałem zaproszony do współpracy z tym pismem, z pewnością przeczytacie w nim niejeden mój artykuł.
Market Voice Magazine jest tworzony z myślą o Czytelniku internetowym, tak by ułatwić lekturę pisma na komputerze, smartfonie czy tablecie.  Współpraca z redakcją miesięcznika TREND, który już od sześciu lat wspiera edukację finansową, gwarantuje wysoką jakość merytoryczną nowego czasopisma w wydaniu internetowym.

 
Podsumowując, magazyn ma Was motywować do regularnej pracy nad sobą, inspirować analizami prezentującymi odmienne punkty widzenia, a także pomagać w samodyscyplinie – tak ważnej w zarządzaniu kapitałem. Jeżeli więc planujecie lub chcecie zaplanować i wcielić w życie swój sukces na rynku finansowym, zachęcam do pobrania I numeru!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty