piątek, 30 kwietnia 2010

Zaproszenie.

Od dzisiaj rusza wersja PDF magazynu EQUITY MAGAZINE poświęcona osobistym finansom. Tematyka pierwszego numeru dotyczy problemów finansowych, które spotykają każdego z nas w przypadku zakupów akcji, funduszy zakładania lokat czy zaciągania kredytów. Znaleźć można informacje o rynkach kapitałowych takich jak opcje, kontrakty.

Z uwagi, że należę do jednego z autorów magazynu, pozwolę sobie zareklamować magazyn i polecić dwa swoje wpisy.

Pierwszy artykuł zawiera wskazówki jak trafnie dokonać wyboru funduszy inwestycyjnych do swojego portfela. Z uwagi na fakt, że inwestując w fundusze zakładamy okres długoterminowy, wybór funduszu powinien być decyzją przemyślaną. Podejmując decyzję o inwestowaniu w fundusze nie musimy być znawcami tej dziedziny.

W funduszach inwestycyjnych o pomnażanie naszych środków dbają profesjonaliści. Rynek funduszy inwestycyjnych jest bardzo bogaty. Mamy do wyboru szeroką ofertę funduszy, więc o pomyłkę jest łatwo.

Drugi artykuł poświęcony jest funduszom parasolowym. Każdy z nas marzy, aby nasze pieniądze nie traciły lecz zarabiały. W tej sytuacji należy skorzystać z możliwości lokowania i inwestowania swoich oszczędności w jak najbardziej efektywny sposób.Zachęcam gorąco do odwiedzenia Equity Magazine.

2 komentarze:

  1. a jak się do niego dostać?

    OdpowiedzUsuń
  2. Numer dostepny będzie dziś pod adresem http://equitymagazine.pl/ od godziny 12.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty