środa, 27 listopada 2013

Inwestuj w siebie - przyłącz się do SII
Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. 

Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:
  • Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju WallStreet i Profesjonalny Inwestor), wydawnictwa (np. kwartalnik Akcjonariusz, Biuletyn NewConnect), analizy giełdowe (m.in. Portfel SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Indeks Nastrojów Inwestorów);
  • Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;
  • Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.). 

W związku z 15-leciem obchodzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych trafia się niepowtarzalna okazja dołączenia do naszego stowarzyszenia za jedyne 59 zł i otrzymania pakietu upominków o wartości 358 zł.
Tylko teraz każda osoba korzystająca z oferty otrzymuje:
· ebook o inwestowaniu o wartości 40 zł (*pula ograniczona: 400 sztuk, lista dostępnych ebooków),
· prenumeratę Gazety Giełdy Parkiet do 31.01.2014 r. o wartości 120 zł (**pula ograniczona: 2 000 sztuk),
· roczny abonament w serwisie atskaner.pl o wartości 99 zł,
· roczny abonament w serwisie inwestomierz.pl o wartości 99 zł.
Łącznie zestaw wart jest 358 zł!
Jeśli jesteś już członkiem to także możesz skorzystać z oferty promocyjnej i możesz przedłużyć swoje członkostwo w tej samej cenie!
Przy opłacaniu składki wpisz kod PROMOCJA.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne posty